TürkMahall Danışmanlık, 28 yıllık tecrübesi ve nitelikli personelleriyle personel destek alımından yatırımın tamamlanmasına kadar her adımda sizinle. Personel konusunda destek veren birçok kurum ve her kurumun belirli bir hedef kitlesi bulunmaktadır.

Çeşitli Destek Kategorileri:

Türkmahall danışmanlık, her personel için bütün kurumların desteklerini doğru sıralayarak personeller için maksimum maaş ve SGK destekleri sağlar.

Asgari Ücret Desteği:

Şirketinizdeki yeni personelleriniz için meslek veya eğitim durumu fark etmeksizin minimum asgari ücret tutarında maaş ve SGK desteği alabilirsiniz.

Lise Mezunu Desteği:

Ortaokul ve lise mezunlarına, minimum asgari ücretin yarısı kadar destek sağlanır.

Yüksek Öğrenim Desteği:

Meslek veya teknik lise mezunları, 2-4 yıllık üniversite mezunlarına minimum maaşın %70'i kadar maaş desteği alabilirler.

Tasarım ve ARGE Desteği:

Tasarım faaliyetlerinizi geliştirmek isteyen şirketler, tasarım departmanındaki personeller için minimum 5.500.000 TL maaş desteği alabilirler.

Yeni Kurulu Şirket Desteği:

Yeni kurulan şirketler, personelleri için maaş ve SGK desteği alabilirler.

İhracat ve Özel Projeler Desteği:

İhracat yapan veya özel çağrılı projelerde yer alan firmalar, mühendis ve ihracatçı alımlarında devlet destekli maaşlar alabilirler.

Teknoloji ve Endüstriyel Projeler Desteği:

Teknolojik ürün geliştiren veya endüstriyel projeleri olan şirketler, personel desteği alabilirler.

Projelerle SGK Teşvikleri:

Teşvik belgesi destekli indirimler ve SGK teşvik indirim hakları, projelerle ilgili olarak personellere sağlanan avantajlardır.

TürkMahall Danışmanlık ile personel maaş ve SGK destekleri konusunda uzmanlığın keyfini yaşayın!

Yazar: TürkMahall Danışmanlık