Yurtdışına Yönelik Destekler

Uluslararası iş dünyasında rekabet avantajı sağlamak isteyen işletmeler için TürkMahall Danışmanlık, sunduğu kapsamlı yurtdışı destekleri ile yanınızdaBu destekler, ekonomik bakanlık tarafından belirlenen oranlarda, uluslararası fuarlara katılan, pazar araştırması yapan, tanıtım harcamaları yapan, sertifikalar alan ve yurtdışında iş yapan şirketlere yöneliktir.

Destek Kapsamları:

  1. Yurtdışı Tanıtım Desteği: Türkmalı imajını güçlendirmek, marka bilinirliğini artırmak için sağlanan destek.
  2. Belgelendirme Destekleri: Uluslararası standartlara uygunluk için alınan sertifikaların giderlerinin desteklenmesi.
  3. Yurtdışı Marka Giderlerinin Desteklenmesi: Yurtdışındaki marka faaliyetlerinizin maliyetlerinin ekonomi bakanlığı tarafından desteklenmesi.
  4. Yurtdışı Fuar Katılımlarının Desteklenmesi: Uluslararası fuarlara katılım maliyetlerinin belirli oranlarda desteklenmesi.
  5. Türkmalı İmajının Desteklenmesi: Türkmalı markanın yurtdışında olumlu bir imajla tanıtılması için yapılan harcamaların desteklenmesi.
  6. Turquality Destekleri: Türk malı ürünlerin yurtdışında rekabet avantajını artırmak için sağlanan Turquality destekleri.
  7. Eğitim ve Film Sektörü Destekleri: Yurtdışında eğitim ve film sektöründe faaliyet gösteren işletmelere yönelik özel destek programları.

TürkMahall Danışmanlık ile küresel arenada iş yapma fırsatlarını değerlendirin, uluslararası iş dünyasında ön plana çıkın!

Yazar: TürkMahall Danışmanlık